Kasdieninės akimirkos

Slapukų naudojimo politika

  /  Slapukų naudojimo politika

Siekdami pagerinti Jūsų naršymą ir patirtį mūsų svetainėje, naudojame slapukus – nedideles tekstinės informacijos daleles, kurios automatiškai sukuriamos naršant svetainėje ir yra saugomos Jūsų kompiuteryje. Šių slapukų surinkta informacija leidžia mums užtikrinti Jums galimybę naršyti patogiau bei daugiau sužinoti apie mūsų svetainės naudotojų elgesį, analizuoti srautus, tendencijas ir tobulinti  svetainę.

Dauguma naršyklių pagal pirminius nustatymus priima slapukus. Tačiau galite pakeisti savo naršyklės nustatymus taip, kad Jus informuotų, kada slapukas įjungiamas ar atnaujinamas, pasirinkti leidžiamus ir draudžiamus slapukus arba nustatyti, kad visi slapukai būtų blokuojami. Atkreipkite dėmesį, kad blokuodami kai kuriuos arba visus slapukus, galite netekti prieigos prie tam tikrų svetainės funkcijų ir nustatymų, kurias Jūsų patogumui teikiame.

Norėdami daugiau sužinoti apie slapukus, pavyzdžiui, kaip juos valdyti ar ištrinti, galite apsilankyti www.allaboutcookies.org, taip pat susipažinti su Valstybinės asmens duomenų inspekcijos rekomendacijomis http://ada.lt/images/cms/File/naujienu/slapuk_DS.pdf.

This website stores some user agent data. These data are used to provide a more personalized experience and to track your whereabouts around our website in compliance with the European General Data Protection Regulation. If you decide to opt-out of any future tracking, a cookie will be set up in your browser to remember this choice for one year. I Agree, Deny
562